post

KOSE GÜMNAASIUMIS ON TUBLID MURDMAAJOOKSJAD

5. oktoobril toimusid Kose Gümnaasiumi murdmaajooksu võistlused 5.-12. klassidele. Võistluskohaks oli Aasumäe ning kõik osalejad jooksid ühe 600-meetrise ringi.

Need kes olid jooksma tulnud, said nautida ilusat ilma ja mõnusat jooksurada. Finišis ootas kõiki kuum tee ja kringel

Kose Spordikooli direktor Erik Horn tänab nii osalejaid kui ka abilisi: „Kose Gümnaasiumi söökla kokkadele suur, suur aitäh valmistamise eest ja tänud Kose naiskodukaitsjatele, kes seda jagasid!”

Kolmele parimale igas vanusegrupis oli medal (Kose Gümnaasiumi murdmaajooksu võistlused, tänud koolile medalite väljapanemise eest), lisaks kõikide vanuserühmade võitjatele eriauhind ja parimatele klassidele kringlid.

„Loodan, et võistlus saab olema traditsiooniline ja miks mitte järgnevatel aastatel korraldada nii kevadel kui ka sügisel Kose Gümnaasiumi murdmaajooksu võistlused,” ütleb Erik Horn ning rõhutab, et jooks on ju kogu spordi alus.

Võistluse protokoll

Neiud 2001 a ja varem sündinud

  1. Ivika Saar 1999 2.02,4 12 S
  2. Johanna Reinvald 1999 2.15,1 12 S
  3. Linda Marii Aljasmäe 1999 2.25,2 12 A

Noormehed 2001 a ja varem sündinud

  1. Karol Hanga 2000 1.38,6 11 A
  2. Kiur Kalme 1999 1.52,5 12 A
  3. Marko Lepik 1999 2.07,8 12 S

Tüdrukud 2002 a ja hiljem sündinud

  1. Laura-Liisa Väli 2003 2.01,5 8 A
  2. Laura Lokotar 2003 2.02,9 8 A
  3. Rii Tartu 2004 2.03,8 7 A
  4. Liisi-Marleen Nikker 2004 2.19,0 6 B
  5. Merili Randmaa 2006 2.26,6 5 B
  6. Marleen Viisut 2006 2.36,5 5 B
  7. Angela Tikerpe 2006 2.42,7 5 B
  8. Saara Bergmann 2006 2.47,7 5 B
  9. Kristin Eliise Filatov 2003 4.11,0 8 A
  10. Jennifer Randoja 2003 4.14,6 8 A

Poisid 2002 a ja hiljem sündinud

  1. Marko Pahk 2003 1.55,8 7 B
  2. Johannes Orasi 2004 2.01,3 7 A
  3. Mart-Ako Paris 2004 2.02,6 7 B
  4. Janar Jöffert 2004 2.08,6 7 A
  5. Johannes Lokotar 2005 2.09,1 6 C
  6. Kevin Jõgeda 2006 2.18,6 5 B
  7. Jaagup Kuuskla 2005 2.23,6 6 A
  8. Henri Kotkas 2003 2.44,1 8 A
  9. Aron Valgmaa 2003 2.46,9 7 B
  10. Robert Nael 2006 2.54,8 5 B

Klassidevaheline arvestus

  1. 12 A/S
  2. 5 B

Võistluse peasekretär: Õnne Aro